Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz jackooo84 #43501 üzenetére

    Miért, mi baj a mélyekkel, ha hátul portolt?

    Nem mély mennyiségre gondoltam, hanem kiterjedésre, tehát a Focal mélyebbre megy.

    A Focal magasai gondolom mennyiségben kevésnek bizonyultak. Pedig az ráadásul még metál dómos, szóval elvileg harsányabb. Én ebben az esetben az AMT-s hangfalakat nézegetném, az általad kiszemelt árban az Adam A7X-en kívül ott van még az Eve SC205, Presonus R80.

    A Presonus R80 az Alpha 65-höz képest ugyanaz a dobozméret, csak 8" hangszóróval. Mélytartományban szintén a Focal szintjét hozza, mert ez is 40 Hz-ig megy -3 dB-nél, feltéve, hogy kell a kiterjedtség. Hangja nem tudom milyen, nem hallottam.

    Az Eve SC205 persze csak 5", szóval komoly mélyekre vagy hangerőre nem képes, bár adatlapja szerint elég közel van az általad kiszemelt KRK-hoz és Adam-hez. Az SC205-öt ugyan konkrétan nem ismerem, de tegnapelőtt érkezett meg hozzám a nagytesó SC208, és az A7X-hez képest kiegyenlítettebb és nyugodtabb hangú, bár egy hifihez szokott fülnek ez lehet unalmas, szokolrádiószerű, túl harapós. Szerintem a kistesó is hasonló lehet.

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Új hozzászólás Aktív témák