Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz PuMbA #28135 üzenetére

    Igen, az lenne a cél, hogy egy szinttel feljebb lépjek a jelenlegi/eddig kis pc-s hangszóróimnál :)

    B1T3: pontosan. Ha egy 1000 éves, olcsó kis recsegő hangfalam lenne, akkor óriási előrelépés lenne a kis Genius is.

    ToniSoprano: ahogy az előbb is írtam, ár-érték arányban most is jó, csak ahogy te is írtad, hosszabb távon már (nekem) kevés.

    Egyébként ha minden igaz, akkor 7" a Z623. Lehet zavarna a 2.1, de nem biztos.

    dudika10: persze, érthető, meg tök logikus is. Itt egy dolog van, ami minden, csak nem logikus: az egyébi megítélés. Nem tudom miért, de nekem valahogy tetszik a Z623 hangzása is. Gondolom a 120U is tetszeni fog.

    Mindenesetre kiderül melyik jön be jobban, mindegyiket megrendeltem, mindegyiket meghallgatom :) A 120U jobban bejön külsőre, meg ha belegondolok, akkor logikusabb döntés lenne, de van az ész érv nem elég, kell a személyes tapasztalat is :)

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Új hozzászólás Aktív témák