Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz ZotyoHQ #2431 üzenetére

    Én próbáltam, sőt így használom jelenleg a gépet. Amúgy egy Z-3e-t cseréltem le egy hifi-re, persze nem azért mert nem felelt meg a Z3e, hanem elromlott. Este szabályosan kikapcsoltam, másnap reggel megse moccant, semmi kék LED vagy ilyesmi. Szóval elég furcsán adta meg magát másfél év után. És mivel nekem és a haveromnak eddig minden Logitech termék bedöglött, vagy alapból hibás volt ezért nem mertem bevállalni a Z2300-at. Így hirtelen felindulásból megláttam egy /számomra/ hihetetlenül jól kinéző hifi-t(amire ránéztem és azt mondtam, nekem ez kell :D ), erre még azis rájött, hogy ez lett 2007-2008-as év Legjobb kompakt audio rendszere, (a lap alján), gondoltam rossz csak nem lehet. Szóval ez ilyen hirtelen vásárlás volt. És azt kell hogy mondjam, hogy tényleg jó vásárt csináltam, a Z3e-re már csak rossz emlékként gondolok. Sokkal élvezetesebb rajta zenélni, összességében is, illetve sokkal szebben szól a mélye például, illetve sokkal gyorsabb is, nagy hangerőn gyors mélyeknél sem "folyik össze" a mélyhang, mint a Z3e-nél.
    Mindkét hangfala tartalmaz 4 hangszórót: 1 mélynyomót, 1 magasat, és 2 középhangsugárzót és ráadásul annyira feldobja az asztalomat is, hogy nagyon durván néz tőle ki: valahogy így. És ugye tökre nem különül el a géptől sem, tehát nem látszik rajta, hogy ez egy hifi, simán elmegy számítógép hangszórónak is. Mindenesetre nekem bejött, számomra ez best buy vásár volt.

    [ Szerkesztve ]

    http://www.diesel.com

Új hozzászólás Aktív témák