Hirdetés

  • Érkezik a Crucial LPCAMM2 memóriamodulja

    ph Az új szabványra épülő opció 32 és 64 GB-os verziója árat is kapott már.

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • J97

    tag

    válasz schawo #18376 üzenetére

    Nem riadok vissza a bütyköléstől jó példa erre a 2000A hangfalam. Viszont nekem 60000 Ft már az a kategória ahol elvárom, hogy ne legyen gond a minőséggel és ne én bosszankodjak miatta, hogy hetekig nélkülöznöm kell akár a hangszórókat. Értem én, hogy kompromisszumot kell kötni az említett hármas terén, de egy 60 ezres M-Audio-t ne én szerelgessek már mert a "legolcsóbb" anyagokból van. Mindenesetre köszönöm szépen az információt az M-Audioról. Nekem ez a 60000 a legteteje, amit hangfalra szánok majd, több száz ezres kiadást már más hobbira költenék el, ami szintén eléggé viszi a pénzt. Ugye ez egyéni preferencia kérdése is. Egyelőre maradnak a geniusok, ahogy említetted te is, viszonylag elég vállalható darab az 1255A. Ha nagyon minőségre vágyok marad a fejhallgatózás. Ennek fényében újra az erősítő hangfal kombó fele kezd terelődni a figyelmem. Használt cuccokból talán elég korrekt erősítő hangfal párost lehet összeszedni, ami hozza akár a BX5 szintet és még tán tartós is.

    Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

Új hozzászólás Aktív témák