Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djtoomi

    addikt

    válasz wolfy84 #1036 üzenetére

    Figyu a 2.1-es az azt jelenti hogy a 2.1-ből a 2 hogy azok a közép-magas sugárzók azok a hangfalak,a .1 az meg midnenképpen ményomó.Az 5.11 esetében az 5 az a 5 darab közép-magas hangsugárzót jelöli szal azok a hangfalak,a .1 az meg a mélynyomó.Szal ha 5 kicsi hangfala van meg van a ménynyomó akkor az 5.1.A 2.1 annál csak 2 hangfal van meg a mélynyomó.2.0-nál csak két hangfal van mélynyomó nincsen,5.0-nál 5 hangfal mélynyomó nincs,7.1-nél 7hangfal mélynyomó van.Gondolom már érted.Szal a 2.1-nél van 2 darab hangfal meg van a mélynyomó ezért 2.1. 5.1-nél van a 5 darab hangfal meg van a mélynyomó.A 2.1-esnek biztos hogy 2 hangfala van meg mélynyomója.5.1-nek meg biztos hogy 5 hangfala van emg mélnynyomója.Brothers-ről nem hallottam sztem az is ilyen Auchan-os vagy tesco-s hulladék szal 8k-t semmiképp ne adj ki érte.Annál biztos hogy jobb a Logitech X210-es 2.1-es hangfala aminek egy mélynyomója illetve 2 hangfala van illetve a 3k-val drágább de 5-ször jobb Logitech X230-as.Ezek amiket megszabad venni.5.1-es hangfal olyan 15k fölött kezdődik a Logitech X530-X540-nél.Az alatt nem szabad 5.1-est venni.
    Onann tod megnézni hogy 2.1-es vagy 2.0-ás vagy 5.1-es hogy ránézel és ezt látod:
    két hangfal meg mélynyomó: 2.1,két hangfal meg nincs mélynyomó az 2.0,5 hangfal emg mélnynyomó 5.1,5hangfal meg nincs mélynyomó 5.0 de olyan szerencsére nincse.SZal azt a hangfalszettet semmiképp ne vedd meg.

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

Új hozzászólás Aktív témák