A HTC idei termékpalettájának krémjét leginkább a „variációk egy témára” szlogennel lehetne jellemezni, hiszen a fémes unibody házba csomagolt One után a kompaktabb One Mini érkezett, melyet rövidesen a megnövelt méretű One Max fog követni. A Tenaa, vagyis a kínai hírközlési felügyelet jóvoltából ez utóbbi modell 809d jelű, kétkártyás kiadása minden oldalról megcsodálhatóvá vált, mely külső vonásait tekintve nem sokban különbözhet a nemzetközi kiadástól. A HTC One Max ázsiai kiadásáról annyit tudni, hogy GSM és CDMA hálózatokon egyaránt használható lesz, 5,9 hüvelykes Full HD kijelzőt, UltraPixel kamerát, Adreno 320 grafikus gyorsítót, valamint négymagos Snapdragon 600 vagy S4 Pro processzort kapott. Az előzetes információk szerint az októberben debütáló készülék ára 800 dollár, vagyis 178 000 forint körül alakulhat.
HTC One Max a Tenaa oldalán
Előzmények
-
Újabb fotókon a HTC 8088 Max One
Kínai források szerint nyolcszáz dollár körüli áron kezdhet a HTC termékpalettájának legnagyobb fizikai méretű tagja.
-
IFA 2013: Színesedik a HTC One portfólió
Az ezüst mellett kék és piros HTC One készülékeket volt lehetőségünk fotózni Berlinben. Tessék szavazni, hogy melyik a legszebb, minden vélemény számít!
-
HTC One Max – kétkártyás kiadásban is
A China Unicom kétkártyás változatban dobja piacra a HTC One megnövelt kijelzővel és ujjlenyomat-olvasóval felvértezett kiadását.
-
Újabb fotón a HTC One Max
A két kisebbik modell mellett pózolt a tajvani gyártó ujjlenyomat-olvasóval is felvértezett óriásmobilja.

Aktív témák
- Milyen videókártyát?
- Router gondok
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- Milyen okostelefont vegyek?
- Hobby elektronika
- Autós topik
- További aktív témák...