Biztonsági frissítés jött az Xperia X-sorozatra

Hirdetés

Újabb frissítést kaptak az Xperia-tulajdonosok, legalábbis az X-szériát birtoklók. Az Xperia XZ és Xperia X Performance készülékeken 39.2.A.0.442 build szám alatt fut az új rendszer, Xperia X és Xperia X Compact tulajdonosok pedig 34.2.A.0.333-at olvashatnak a vonatkozó rovatban. A lényeg azonban nem is itt, hanem a frissült Android biztonsági szintben van, a telepítés után március elsejei, azaz abszolút friss csomagot kaptak a mobilok. Egyéb változás nem érkezett a korábbi Nougat rendszerekhez képest.

Új rendszer az Xperia X-en
Új rendszer az Xperia X-en [+]

A szoftver természetesen frissítést jelző ablak formájában, közvetlenül a telefonról telepíthető, ám ha valakinek nem érkezett meg, de mindenképpen telepíteni akarja, az saját felelősségre akár az FTF-fájlokat is letöltheti az Xperiablog oldaláról. A többi Xperia hasonló frissítéséről egyelőre nem lehet tudni.

  • Kapcsolódó cégek:
  • Sony

Előzmények

  • Sony Xperia XZ - SO(vá)NY vigasz

    A Sony Xperia XZ az X Perfromance helyét kívánja átvenni a széria csúcsán, de a megegyező árszint mellett felfedezhető, lényegében csak kisebb eltérések inkább a ráncfelvarrás fogalmát merítik ki. Ismét.

  • Sony Xperia X Compact - kerüli a feltűnést

    Örülhetünk annak, hogy nem tűnik el a valóban kompakt méretű, jól felszerelt okostelefon a piacról, viszont a tavalyi elődhöz képest nem sok előrelépést tapasztalhatunk.

  • Sony Xperia X Performance - új köntös, régi problémák

    A japán gyártó új modellcsaládjának legkomolyabb darabja is ellátogatott hozzánk, azonban nem csak a pozitívumokat hozza a testvéreitől, hanem néhány elég zavaró hiba is benne maradt.