Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgery

    őstag

    Az utóbbi időben eléggé gyorsan merül a telefon, pedig semmi sem indokolná - a használat ugyan az, programok is.
    Néhány lépést elvégeztem, ezen kívül mit javasoltok még amivel ennek véget vethetnék?
    - partition cash törölve
    - a gyári akku figyelő programba a programok nagy részét beraktam az alvó állapotba nem futhatnakhoz.

    Nálatok nem merül jobban az utóbbi időben? Akár a sok rendszerfrissítés miatt is - gondolom - .
    Telekomos amúgy.

    Illetve egy bónusu kérdés, van-e szükséges a kaspersky vírusirtóra a telefonon? Elég sok akkuidőd kivesz, nem tudom hasznos-e (nem vagyok iq light user, nem nyitok meg semmi olyat ami gyanús és csak áruházból teszek fel programokat - abból is csak nagyobb / híresebb progikat mint pl. acar, spotify...

    Köszönet :R

    Tegnap azt álmodtam, hogy lecseréltem az s7e-t egy iphone X-re, amivel csak a baj volt, örültem hogy felébredtem és nem az apple nézet vissza rám :D

    Hogy témában is legyek, a telekomos biztosítással azért óvatosan, nagyon durván negatívak vele a személyes tapasztalataim. Már törtem be a kijelzőt és még akkor sem bántam meg, hogy 95e volt cserélni, inkább mint hogy egy telekomos javítsa, mert akkor az már nem lesz vízhatlan sohatöbbé. :(

    [ Szerkesztve ]

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Új hozzászólás Aktív témák