Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsGábor

    tag

    válasz Aryon87 #32622 üzenetére

    Mindenki oda van a telefon kamerájától viszont nekem sokkal több a homályosan festményszerű mint ami elviselhető lenne. Verőfényes napsütésben és átlag nappali fénynél készül vele jó kép de szobában vagy kicsit borúsabb időben már szemcsésedik rendesen és gyakori hogy olyan mintha szét lennének mosva a képpontok.
    Nekem egyébként "Sony_IMX260_FIMC_IS" kamera típust ír az aida.
    LG G4-el az "előkapom a telefont és lövök egy képet autómatán" módszer teljesen korrekt mobilos képeket eredményezett. Tehát nekem a telefon ezen a téren csalódást okozott. Egyéb téren teljesen elégedett vagyok azon kívül hogy nem bízom a telefonban miután párszor eljátszotta nálam is a látszólag minden rendben de le van fagyva vagy random újraindulások - ezek megszűntek miután újra raktam a rendszert - és a legrosszabb hogy látszólag minden oké, van térerő stb de mégsem vagyok elérhető. Úgyhogy én jelenleg várom a G6 magyarországi elérhetőséget és ha emberi áron hozzá tudok jutni a szolgáltatómnál akkor erősen valószínű a csere. Egyébként egy gyors, nagyon szép , számomra nagyon kézre álló de nem megbízható készülék az S7e.
    Pedig nagyom megszerettem a samoled kijelzőt :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák