Hirdetés

Aktív témák

  • asuspc96

    senior tag

    spammer
    "De neked nincs akaratod, ez a baj."
    az, hogy itt mondok faszságokat a nemhozzáértésemből adódóan az azt jelenti, hogy nem vagyok megtelve elég akarattal ? Mert 2-3 hete elkezdett ez érdekelni és ezalatt nyílván mindent el kellett volna olvasni betűről betűre megjegyezni ? olvasd el a gazdag papa szegény papa című könyvet...az elmondás a lényeges benne nem a többi...nem ismerlek Téged...Te sem engem...vita lezárva az akaratról...

    Tomics
    Irónia.... ??? :U :W

    a kiváltó ok ez volt...ez nyilvánvaló:
    "tricepsz elmaradt.... helyette kimentem futni...rájöttem nekem nem nagy izmok kellenek hanem esrősek és fürgék...magyarán olyan amivel jó állóképességem lesz...kb mint neki vagy neki
    tudom...10 év letöltendő..szóval sokáig veletek leszek (örültök mint disznó a böllérnek)"

    -oké idegesítő vagyok....változni nem lehet ? ismeritek a mondást könnyebb magadon változtatni mint máson...kövér gyerek se azt csinálja, hogy megtöm mindenkit disznózsírral hanem szépen AKARATOT erőltet magára és teszi a dolgát...de miért is baj az egyéniség ?
    -tudatlan vagyok ehhez...oké aláírom....de mi a faszért kellene ezt globálisan nézni ? :W
    -bekerülni....talán....de ha a társaság ennyire zárkózott oké... :R

    a képek viccesek...de nem jön át... ;] :P

    ljk edzek....de biztos én vagyok a hibás...mert van időm írni ide is és nem napi 24be tolni a súlyokat ? :(((

    Gery az a 15 az az életkor igaz-e ? ;]

    wertigo1984
    "Akkor Ijk-el felezünk; enyém a vödör, övé a többi ( bocsesz IJK)
    Ijk: akkor kell mellé egy tapasztalt ember, aki nyüstöli, hogy "Takaroggggyááá edzeni te lusta disznó, ez nem hávájozás"

    Szerintem Te vagy az aki még nem rúgott belém...tiszteletre méltó! :K

    szerk: eddig God és Wood és Boxer is megvan mostmár....2005..és a többiek ?

    asuspc96

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák