Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz tothbela82 #5613 üzenetére

    gef2-vel is max-oztam anno, ettől függetlenül gyakran korán sem hátrány, ha az embernek van egy erősebb vga-ja, még akkor sem, ha modellezik. persze ha valaki low polyt modellez csak, annak nem kell, de pl én elég gyakran bele tudok futni 10 millió körüli polyba is a viewportban, ha maya alatt subd-sítem a dolgokat. a 4670-esemmel azért persze bőven elvagyok, az 1 giga vramját is inkább a játékok használják, mint a maya. szóval persze nem kell elszállni, de azért nem árt, pláne ha az ember mást is csinál mellette... arról nem is beszélve, hogy nem lehet tudni, mi minden problémába ütközik az ember (ne feledjük, hogy a max és a maya hivatalosan csak az ati és nvidia firegl és quadro sorozatait támogatja, minden ettől eltérő vga esetén fennáll a lehetőség, hogy valami ne menjen, bugos legyen a képe, stb...) Szóval ELMÉLETILEG az ereje elég lenne egy ideig modellezéshez is, de hogy mennyire csinálja úgy a dolgokat, ahogy kellene, az majd kiderül.

    amúgy a sandy bridge bitang erős proci, de amennyibe kerül, lehet is az...

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák