Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spe88

    senior tag

    válasz Tonyk #4852 üzenetére

    igen de azt hittem a root az egy mappa és ha odateszem az olyan mintha onnan indítanám a telepítést. Igen, hülye vagyok, nem értek hozzá... :)
    Csak utána lett mondva hogy mindegy akkor telepítsem ahova akarom. És ekkor raktam fel az admin mappába. Root mappát ugye nem látok.

    Tudom teloknál nagyjábol mit jelent rootolás, ott már csináltam is, nyilván 100x egyszerűbb volt, mert volt egy step by step leírás és 5 perc alatt meg is voltam. Természetesen hogy le vegyem a terhet rólatok, megpróbáltam Google-ben utánanézni de jobbnak látom megkérdezni, mert semmi általam megfejthetőt nem találtam: Hogyan lépjek át adminból rootba? Higgyétek el ha lenne róla vmi tutorial leírás, akár angolul is akkor megérteném meg menne is. Teljesen elveszett nem vagyok infóban. De ha azt mondjátok lépjek be a rootba egy számomra ismeretlen eszközzel, abból sajna én még nem jutok előrébb. :( Bocs

    Angol megy persze. Megértettem belőle, hogy meg vagyok tagadva. :D És hogy milyen csodálatos szoftver ez az MC, de azt csak a ti segítségetekkel tudhatom meg hogy miért vagyok megtagadva. Mert kell a root.:D

    Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

Új hozzászólás Aktív témák