Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2008Kft

    tag

    Sziasztok!
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy az aksit le kell meríteni 2-3x hogy megtanulja a rendesen kezelni, ez oké, DE számít neki a használat? Mármint hogy mennyire használom? Ha kevésbé használom nem lesz hosszabb a készenléti idő mint ha 2óra alatt lemerítem?
    Egyébként most nekem is baromi gyorsan merül, pedig csináltam már egy wipe battery statot...mert nem tudtam első körben megcsinálni a teljes feltöltés merülési szakaszt.
    Egyébként jó nagyon az Ice Armor III.!!!! :)
    Megjegyzés: Nekem jelenleg a GYÁRI camera app csinál a legjobb minőségi képet, még jobbat csinál mint a Camera 360, és ugyan azt a méretet tudja! :C
    Ma nekem is csinálta, ezt a SD kártyán képek eltűnnek, de a reboot megoldotta. Egyébként szerintem nem haldoklik a kártya...más gondja lehet.
    Kérdés: Mit csinál ez a beállítás: Allow purging of assets (System can free more RAM when needed if asset bitmap memory can be reclaimed.
    Be kell pipálni avagy sem? :P
    Köszi a segítséget! ;)
    u.i.: a hívás listában nem lehet beállítani hogy mutassa h mennyi idő telt el az adott telefonszám hívása fogadása óta? (pl, 063011111111 4perce) :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák