Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • latis666

    aktív tag

    válasz Ren Hoek #22563 üzenetére

    Én két napig használtam a sleep as an androidot nem evett aksit, ébresztett is, ha nem vettem le róla este a hangot. :) A grafikont nem tudtam értelmezni, akartam is kérdezni csak kiment a fejemből. Van egy gyanum, hogy nem aludtam jól, mert nagyon alacsonyak voltak a hullámok. :)

    Lehet hogy én értelmezem félre a világban a helyem, de nem gondolom hogy a mobilnet vagy az okostelefon csak munkaeszköz lehet, vagy epénisz növelő. Szerintem van eolyan réteg akinek ez az egyik hobbija. Pl nem hiszem, hogy ha valakinek elmesélném hogy "4 nap alatt 6 rom volt a telefonon és ami fent, van az is repül pár órán belül" az a másikban irigységet keltene vagy imponálna neki.

    Az hogy kinek milyen előfizetés stb jön be azért nagyon személyfüggő. Teljesen más életvitele van egy hallgatónak, mint nekünk akik már dolgozunk. Van aki ráér beballagni az egyetemre, mert ott majd lesz wifi, vagy a plázába. Ilyesmikkel én már nem bohóckodom. Én pl ezen a telefonon még szinte be sem kapcsoltam a wifi-t. Akkor sem ha itthon vagyok. Mert minek? 1000 forint alatt fizetek mobilnetre és magasról teszek a hotspotokra. Én pl ezt a telefont azért vettem, hogy gtalkon legyek egész nap, talán ha havi 5smst irok előtte 500 volta rekordom.

    Navigáció. Ez is olyan, hogy kinek mire van szüksége. Nekem felesleges fent tartani a cygic et pl mert évente 2x navigálok kb. De ha sokat mennék biztos fent lenne és nem online mennék. Viszont az azért klassz érzés hogy ha esetleg nem tudnám hol vagyok és merre van az arra, azt ingyenesen is megtudom a marketről leszedettt bármiben. Pl a párom nem warezol nem rootol és mobilneten használja a wisepilotot meg a waze-t hülyeségből. Ilyen is van.

    [ Szerkesztve ]

  • Hohohohóóó..

    csendes tag

    válasz Ren Hoek #22563 üzenetére

    Kipróbáltam, eddig semmit nem művelt, de nem is fogyaszt. Mindig a beállított időben ébreszt. Már mindenhova raktam alvás közben, de vagy nem tudom használni, vagy nem működik. Egyáltalán milyen érzékelőjét használja a telefonnak? Mozgatásra reagál valamit, de semmi másra.

    Amúgy tudja valaki, milyen mágnest használ iránytűnek a telefon?

Aktív témák