Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Akos1994

    aktív tag

    Sziasztok!

    Jelenlegi gépem mellé szeretnék egy teljesen passzív hűtésű médialejátszót, 90%-ban zenére. Először az asztalit akartam halkítani, de rájöttem, hogy lehetetlen nagyobb kompromisszumok nélkül.
    Most jelenleg van a szekrényben megmaradt micro atx-es Gigabyte ga-31m-es2l (integrált videókártyás) lap, egy C2D E6600 proci+stock cooler+ 750GB HDD. Ehhez kéne még vennem hardveraprón:
    - egy lapos fekvőházat ami kb. 4K
    - paneltáp adapterrel kb 8-9K
    - valami lapos,de azért nagyobb 775-ös borda: 4-5k
    Örültem, hogy van egy (majdnem) komplett gépem, aztán összeszámoltam és kiderült, hogy csak elúszna 20k durván, amire összeállna passzív hűtéssel és azért mégse mai gyerek már egyik komponens se.
    ARM alapra mit lehet (használtan) összehozni, mennyiből aminek van coax vagy optikai kimenete?
    Ki lehet hozni ugyanolyan hangot ezekből az eszközökből mint az előbb említett x86 mdp voyage-os megoldás?
    Ahogy nézem a voyage nincs ARM alapra (bocs,most látom,hogy a Mubox az ARM-es verzió.. :B ),meg úgy átlagban szegényebb is a kínálat. Digi kimenet minősége is kérdéses, plusz nem is lehet bővíteni hangkártyával ha rossz lenne.
    Melyik megoldással járnék jobban?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák