Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Na, kezdd összeállni a kínálat, meg el is ment már egy csomó minden, a többi cuccért még lehet tolongani, hátha valakinek (vagy anyunak, apunak, tesónak, Józsi néninek Kiskunszentpocakoson) pont ilyesmire lenne szüksége. Be is áraztam őket szépen, hogy még könnyebb legyen dönteni.

    - C2D konfig (E8400, valami P35-ös Gigabyte alaplap, igény szerint 2, vagy 4 GB RAM, összerakva, normális táppal, ha kell, van hozzá HDD is otthon 250GB-os)
    - HP 6910p laptop - pontos specifikációkat nem tudom fejből, de C2D és 250GB HDD, valamint 2GB RAM - kemény 25k HUF
    - HP 2710p laptop/tablet kombó kifordítható kijelzővel (szintén C2D alapú gép, 2GB RAM-al, ha valakit érdekel, nézek pontos hardvert, hogy mi van benne) - 25k HUF ellenében vihető ő is

    Dell Venue 8 Pro 8" Windows tablet - Hirdetés

    • Intel Atom Z3740D / 1.33 GHz ( 1.83 GHz ) / 2 MB Cache
    • 2GB RAM
    • 32 GB - eMMC SSD
    • 20,3 cm (8,0 Zoll) IPS Display (1280 x 800)
    • 5,0 MP Kamera, 1,2 MP Frontkamera, WLAN, BT 4.0 + EDR, microUSB
    • 802.11n WiFi
    • Windows 10

    - Microsoft Wedge bluetooth billentyűzet - 15k HUF

    - Asus O!Play HDP-R1 Media Player - 9k HUF, de lehet még kicsit alkudni is talán

    Minden cucc szép állapotban, mintha új lenne, nagy részének még a doboza is megvan, egyelőre ugyan külföldön tartózkodnak, de húsvétra hazajöhet velem bármelyik, akkor akár ki is próbálhatóak.

    XBOX 360 játékok - részletesen a hirdetésben

    Árak megegyezés szerint, nyitott vagyok egy intenzív alkufolyamatra is. Cserébe érdekelhet szép állapotú, kártyafüggetlen iPhone 4(S), vagy Lumia 600-as sorozattól fölfelé valami mobileszköz, természetesen értékegyeztetéssel.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák