Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #58450688

    törölt tag

    válasz Out #3307 üzenetére

    Jó akkor kifejtem. Ha hiszed ha nem, a youtuberek 90% nem pénzszerzés céljából videózik, hanem mert ez a hobbija. Ha valaki készít egy videót, pl egy esküvői, vagy családi kirándulós videót, és szeretné szórakoztatóbbá, hangulatosabbá tenni, aláfestő zenével színesíti a produkciót, ehhez számtalan ingyenes zene áll a rendelkezésére. Vannak jogvédett zenék amiket szintén fel lehet használni saját produkció alá, de pénzt keresni velük nem lehet ez tiszta. Pl ez a videó, ahol két színésznőt ollóztam össze két különböző filmből, csak hogy demózak egy After Effects-es eljárást, és szándékosan egy népszerű epikus számot használtam hangulatfokozásra, bár tudtam szankciókat von maga után majd. Választhattam volna az ingyenes zenék közül is ez esetben a szánalmas kategóriába degradálva a videót. Ez a nagy különbség. És én nem azért panaszkodtam, hogy nem lopkodhatom el a zeneszerzők munkáit, de azt azért már túlzásnak tartom, hogy ha egy videóban felcsendül 10mp-re egy Elvis szám!!! akkor letiltják a videót akkor is ha csak valakinek a mobiljából szólt a háttérben. :D A lényeg zene nélkül szart se érnek a videók (kivéve a macskás videók) és akármit is öltesz fel a Google mindenképp keres rajtad. Sok ezer videóval a hátam mögött tudom mit beszélek. Ellehetetlenítik a youtube feltöltők tevékenységét mindenféle szankciókkal, (nem a jogtalan zene használatra célzok) vannak akik csak melóznak hogy másokat szórakoztassanak (akik aztán szétminuszolják, leszarozák a videóikat..) és semmit nem kapnak a munkájukért.

Új hozzászólás Aktív témák