Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • YerbaMateo

    csendes tag

    Tegnap nekem is megjött a telefon, "minden nagyon szép, minden nagyon jó, mindennel meg vagyok elégedve", illetve csak majdnem, mert a kijelző nálam eléggé félre van kalibrálva. A vörös/piros, narancssárga, rózsaszín/magenta színek durván és nagyon természetellenesen túlszaturáltak. Ha pl. megnézek egy képet egy piros Ferrariról, egy tűzoltóautóról, vagy egy naplementéről (satöbbi), akkor nem látszanak árnyalatok, fények-árnyékok, semmi, amitől egy kép plasztikus lesz, csak egy nagy, bántóan rikító vörös vagy narancs paca. De egy kicsit is melegebb színvilágú és/vagy alapból picit élénkebb képen az emberek is olyan rákvörösek, mint egy észak-német turista 2 hét mallorcai parton döglés után, vagy olyan narancssárgák, mint Donald Trump frissen barnítózva. :o :(((
    A "Megjelenítés-->Kontraszt és színek" menüpontban végigzongoráztam az opciókat, de nem oldották meg a problémát, csak az összhatás lett még rosszabb. Ez így kicsit kiábrándító. (4db Redmi Note 4 van a környezetemben, azok sem egyformák, van köztük jobb és rosszabb kijelzős is, de mindegyiknek sokkal szebb, természetesebb képe van.)

Új hozzászólás Aktív témák