Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cadj92

    csendes tag

    Sziasztok!

    Gondoltam beköszönök én is, ha már eldőlt, hogy ilyen lesz a következő telóm. Egy kicsit kiöregedett, ütött-kopott Ulefone Power volt az előd, szerintem egész jó előrelépés lesz. Terveztem már majd' egy éve, hogy Xiaomi lesz a következő telóm, követtem is lelkesen a Note 4, A1, 5 Plus, Note 5 Pro topikokat. :))

    Nem volt még Xiaomim, MIUI-ról pedig "csak" annyit tudok, amit a telefonok topikjában olvastam, bár lehet ez is bőven elég lesz. :D

    Végül Kedden, az Eustock-os startnál csak megrendeltem ezt a telefont, szóval most már csak várni kell...
    Tervezett volt már a dolog, a képernyőre és telefon hátuljára rendeltem hetekkel ezelőtt védőket, már meg is érkeztek. A telefont fedő tokokat nem szeretem, illetve az olyan kijelző védőket, amik nem érnek végig vagy csak kerettel együtt fedik a kijelzők, azok sem jönnek be, azért választottam ezeket:
    képernyőre és hátuljára
    kamerára (még nem jött meg)

    Olvastam, hogy sokan már ma megkapták a telefont, kicsit meg is lepődtem, hogy az én 13:50-es rendelésem feladására még nem is volt idejük. :Y
    Nem gond, elvagyok még a régi telón, csak azért be vagyok már sózva. :DD
    Főleg így, hogy elvileg ajándék fülesem is lesz, türelmem határtalan!

    Az eddigi beszámolókat, képeket köszönöm szépen, sokat segített, hogy végül csak megrendeljek egy telefont! :D

Új hozzászólás Aktív témák