Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kropi

    tag

    Az utolsó rendszerfrissítés ( MIUI9.5.11.0/stabil ) óta meghülyült a telefonom. Azt hiszem ez a 3. vagy a 4. frissítés volt, de ilyet még nem tapasztaltam. Az okát nem tudom, mert csak egyszerű mezei felhasználó vagyok érintetlen telefonnal. Kezdődött azzal, hogy megfogadva a régebben írt jó tanácsot nem akartam azonnal telepíteni, majd csak hetek múlva ha nem lesz rá panasz. Nem az automatikus telepítés van beállítva, napokig csak jelezte hogy van frissítés majd azt vettem észre, hogy azt kéri, letöltötte, indítsam újra a telefont. Jó, furcsállottam mert eddig nem így ment, de megtettem. Kár volt. Az újra indítás után szanaszét szórta az ikonokat valamint eltüntetett párat. Jó, vissza lehetett tenni. Majd párszor "némára" állította a hangerőt. Bejövő hívásnál kinagyította a panelt, "zöld" gomb nem volt, csak balra lehetett húzni, csak elutasítani tudtam a hívást felvenni nem. Nem mindig, de egy is sok ezekből. Lehet hogy van még több anomália is, eddig ezek jöttek elő.
    Arra van lehetőség, hogy az ember valahogy visszatérjen az előző változathoz?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák