Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz helixP #15161 üzenetére

    Ebben igazatok van vipviformmal (és akkor itt válaszolnék a privátodra egyúttal, ha nem bánod). Az omnivision szenzorról meg is feledkeztem, mert annyira fura nekem, hogy bárki is raw-ban akar egy ilyen kamerával fényképezni. És nyilván, a szervizes cseréltetés játszik, de kíváncsi lennék a garira utána. De ok, meggyőztetek, beemelem az összefoglalóba, hiszen releváns kérdés, de linket nem szeretnék bele tenni, ha nem haragszotok meg. Relatíve sokat változnak, én meg nem tartanám a hátam sem egy megszűnt link sem egy gyenge minőségű kamera miatt. Keressen mindenki magának olyant és annyiért, amilyent szeretne, vagy kérdezzen a fórumon aktuális ajánlat után. Vagy van esetleg garantált linketek?

    szetcsuszott:
    Senki nem úgy született, hogy már az anyja hasában nyomkodta a manuál beállításokat, még ha sok filmben úgy is tűnik, hogy kamerával a kezében jön világra a gyerek. :DDD De komolyra fordítva, ha lusta vagy megtanulni, mi mit csinál, mivel mit tudsz korrigálni, akkor ne fogd rá semmire, mert Te vagy lusta elővenni a telefont, keresni egy témát, ami akár egy kinder figura is lehet egy asztal szélén, és tesztelheted a kamerádat. Olyan nincs, hogy véglegesen elrontod, mert egyrészt van alap értékek visszaállítása, ha az sem segít, ott a beállítások, alkalmazások, kamera alkalmazás, adatok törlése gomb.

    juve600:
    Kérdezz rá a topikjában.

Új hozzászólás Aktív témák