Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Moby #223699 üzenetére

    Nekem ne, most pont ide illik. :DDD :DDD

    Szerintem nem volt zavaró de nem vagyok mérvadó... finnyás vagyok a tartalomra ellenben a megvalósítási hibákra főleg kiadás körül nem igazán. :N

    Mindegy is, jó iparos munka volt tőlem jöhetne még... oriic olvastam anno korrekt. Ha az Assassins Creedek megférnek évente és lássuk be azért erős lenne azt mondani, hogy egy középszerű akció/kalandtól komolyabbak (újat még meglássuk...) akkor szerintem egy egy közepes ME is jöhetne bőven. Kicsit mintha a gamer közösség kezdene elszállni magával szintén, a kiadók is krvulnak évek óta de azért egy okés játékot is képesek már a nagy szagértők khm otherworld zoly szétszedni aztán a csorda meg megy utánuk... :U Valami nem lehet pusztán jó vagy szórakoztató mert ha nem kiemelkedő lincselünk aztán csodálkozás van mikor öntik magukból a fejlesztők az Anthem, Breakpoint, Avengers és társaikat. :D

    oriic Egy full reboot még csak csak de ha a Quarian archra gondolsz... -> Ha az E$A kiad egy Andromeda DLC-t mint teljes játék akkor azért tényleg elmehetnek a 3,14ba és az a baj kinézem belőlük. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák