Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    Topikgazda

    válasz Beniii06 #211878 üzenetére

    Mondjuk az Ubinak van vagy 20 stúdiója, nem csoda, hogy ontja magából a dolgokat - de még ennek ellenére is érezni, hogy romlik a minőség és hogy a cégcsoporton belül melyek azok a stúdiók, akiknek a terméke jobb, mint a többi Ubi-s stúdióé.

    Ami egyébként nálam Ubi fronton bevált (icemad is ezt mondta), hogy meg kell várni a vásárlással azt az 1 évet, ami alatt a játék ára és minősége eléri az megfelelő keresztmetszetet.

    De persze néha ezt nehéz. Az AC Origins nagyon tetszett, az Odyssey-t szinte az első adandó alkalommal megvettem és annyira nem volt jó mint az Origins. A Wildlands nekem az egyik kedvenc játékom ebben a konzol generációban, a Breakpoint-ot "jóárasítva" megvettem 6ezerért 2-3 hónapja és olyan bugos volt, hogy azóta sem indult el nálam, mondhatni azon kevés játékért kiadott pénzt képviseli, amit sajnálok, de azóta is jött pár nagyobb frissítés, mire oda jutok, hogy komolyan játszak vele, addigra jó lesz.

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák