Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz L1MaT #96120 üzenetére

    Nem tudom, hogy ki milyen lokációkat használt a profilján az évek során, az enyém (MS account, akkor még sima Hotmail e-mail cím) még Mo-n lett létrehozva, Németországban került rá először konzol, aztán már a One megvolt, amikor elkezdett szivatni a goldos játékletöltésekkel. Beszéltem egy supportos kollégával cheten, aki átmigrálta a profilomat németre (illetve adott egy linket, hogy hol csináljam meg), és azóta működik. A dolog egyetlen hátulütője, hogy 360-ra a 990 Ft-os játékokat csak 9,90 EUR-ért tudom általában megvenni, amikor találok valami érdekeset, de az ilyesmi már úgysem érdekel. Érdekes amúgy, hogy a One-os játékokhoz tudom használni a magyar store-t, a 360-asokhoz viszont csak a németet.

    Szóval ha valaki anno Angliát, vagy US-t, vagy egyéb egzotikus helyet adta meg lokációnak, akkor utána nem lesz elég egy lakcímátírás, vagy egy régióváltás a storeban, migrálni kell a profilt arra az országra, ahonnét az ip-d van.

    Aztán lehet más gond is, de nekem azóta semmi problémám nem volt ezzel.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák