Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz JamesHun #18594 üzenetére

    Ha van eszük, csinálnak/tak valami csapatbónuszt is, amiért megéri csoportokba rendeződni :)

    A korábban feltett kérdésemre amúgy válaszolnék a jelenlegi tapasztalatok alapján:
    Ez keményen MMO. Nem RPG, inkább az FPS és az RPG keveréke, de egyértelműen MMO. Nincs single play, és csapatban minden egyszerűbb. Sajnos az általam használt hasonló stílusú játékoktól viszont minden témában erősen elmarad (tény, hogy pl a wow-ért havonta kellett 2-3 ezret csengetni); legalábbis eddig kicsi a tower, kevés a lehetőség, és szerintem még nincs is teljesen átgondolt koncepció, pl erre a gravírozok neked a cuccaidra pénzért, de nem írja mit, csak azt hogy mennyibe kerül...

    Amit mint FPS vagy TPS hiányolok, a GoW alapú fedezék felhasználást (meg mondjuk a TPS-t szerintem egy kicsit (jelentősen mondjuk nem) egyszerűbb irányítani meg átlátni. Az meg hogy néha körbevesznek ezek a mocskok... Egérrel nem lenne gond, de egyelőre analógkarokkal ezt nagyon nehéz lereagálni...

    Mindent összevetve, mivel csak a negatívumokat írtam le, azért ennek ellenére mégis nagyon tetszik :) Csak a pozitívumok olyan dolgok, amiket mindenki lát.

    Ja igen, és jó lenne, ha már elköltöznénk (ca 1 hónap:) ), mert addig necces lesz fejhallgatóval is a beszéd a gyerek miatt...

Új hozzászólás Aktív témák