Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz Blaise #9429 üzenetére

    Ezért mondom. Ritka az olyan fiatal mostanában aki sokat tanul, aki beül az egyetemre,aki szorgalmas,stb,stb.
    És ezáltal nincs sok "magasiskolájú" diák... Na és így inkább az egyszerűbb utat választják kimennek külföldre, és elvállalják az alapmelókat és így is megkeresik a 250et kb. Vagy a másik út,hogy csövezik és egy alkoholista lesz aki semmire nem viszi.Vagy ha tehetik, anyuci apuci eltartja őket. De én megmondom őszintén,hogy tegyük fel átlagba keres valaki 130at itt magyarországon. Külföldön meg 250et. Sok a 120ezer különbözet persze de 120 ezer forintért nem hagynék itt mindent a hátam mögött, életem,stb .. Annak érdemes aki tényleg tanult és kimegy, megkeresi az 500-600ezret oké erre azt mondom,hogy tényleg érdemes, nem kevés pénz. Havonta ha ügyesen gazdálkodsz elbírsz tenni 350-450 ezret. De a 250 ből ott azért élelmiszerre is kell költeni, akkor ha nem vagy szerencsés albérlet,stb,stb és elment 80-90k. 160-170ezer forint maradt. Ezt félretenni meg....... Nyilván több mint a semmi de ezzel még nem lehet meggazdagodni.

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák