Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ρσгτσ

    őstag

    válasz Bep #52258 üzenetére

    Pálcikákra tuti nem lesz kötelező sisak. Bár most az Európai Közlekedésbiztonsági Tanács komoly és általános szigorítást szeretne, de szerintem nem lesz abból semmi. Meg a bérlős cégeket nagyjából kivégezné pár szabály. Amin persze lehet vitázni, hogy jó -e vagy nem, de tuti kilobbizzák, hogy ne legyen belőle semmi.

    Egyébként én is hordok sisakot. Egyáltalán nem zavaró, nem is fáj, így simán fel tudom húzni a fejemre. :D

    Nekem is pont az jutott eszembe hogy nem fagynak szét rolleren? Főleg esőben, 0 fokban vagy alatta. Legtöbb sapka nélkül. Bár lehet 1-2 kilométerre még annyira nem zavaró, nem tudom...én ha használom azért 40-50 percet letolok egyben. Ott már azért éreztem korábban a hideget. Azért vettem cuccokat.

    Szerk.:
    Bár itt a magyar szabályozásnál is kérdés lesz a "W" meghatározás. Mert ha marad a korábbi tervezet, akkor pálcikából sem fér bele mindegyik az alsó kategóriába. Akkor meg gondban lesznek a 400-500W, de max. 25 km/h pálcikákkal.

    Ninebot is frissítette a kínálatát az új modellekkel. Pl. Max G2. Ami elől és hátul is lengéscsillapítással van szerelve. 450W, max. 25km/h.

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

Új hozzászólás Aktív témák