Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bobace

    őstag

    válasz -conrad- #8738 üzenetére

    Mondjuk enchanternél nagyon nem mindegy, mikor kezded el. Én kb akkor váltottam rá mikor Outlandre mentem, azelőtt herb és alch, az alch-ot adtam le.
    Így azért elég húzós. Az első 150 skillpont kb ingyen volt, lowlevel instát farmoltam érte, de utána indult az élet. :D 250-től 300-ig valami rémálom, nem tudom hány száz gold ment el rá, egy ezresre besaccolható kb. Drágábbak az árak majdnem mint 300 felett... Ja gyakorlatilag pénzem csak questből volt, meg ha utamba akadt egy-két virág(ilyenkor a fejlődés nálam hangsúlyosabb volt sokkal, meg ugye 68-tól százszor könyebb), a kék-zöld rewardok mentek disenchantra, így mire majd' 70-en meglett a 300-as skill, utána volt anyag húzni 340-ig, talán pár shard kellett. Utána meg már trade csati spammel is lehetett pár pontot hozni. De azóta sem álltam egyenesbe, kicsit bánom a dolgot, nagyon hiányzik most az az össz 1500-2000g körüli pénz (AH, rewardeladás, minden járulék), mert most meg kellene a Alcehmist's stone... na így jártam. Viszont hordás alton tailoringgal lowlvl-től igy csinálva, sokkal egyszerűbb, és nem tűnik olyan drágának.
    LW-vel is szemeztem de az az egy set nekem nem ért meg annyit ami kellett volna belőle, bár enchnating se nevezhető jövedelmező szakmának... Talán majd WOTLK-ban hátha.

    Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

Új hozzászólás Aktív témák