Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arnold2

    őstag

    válasz ldave #65320 üzenetére

    Tanaan Jungle :)
    Pár küldi kell, hogy be tudj jutni, de pik-pak megvan és már mehet is az öltözködés.

    (#65319) Zedz:
    Pontosan nem tudom, de elméletben működhet a dolog. A trial acc viszont lehet, hogy akadály lesz. Ilyet olvastam:

    "To recruit a friend, they must not already have a World of Warcraft account or their account must be fewer than 30 days old. Starter Edition accounts are eligible for this service. Players who created an account more than 30 days ago and are returning to the game are not eligible unless they create a new account."

    Tehát ha van accountja az max 30 napos szabad hogy legyen. Viszont azt is leírta, hogy a Starter accok, tehát trial, alkalmas a RAF-ra.

    Valamint van egy ilyen kitétel is:

    "The link period can only last until 90 days after your friend's account was first created. For example, if your friend created their Starter Edition account 15 days before you invited them using the Recruit A Friend feature, the account link will last for 75 days."

    Tehát ajánlom, hogy a maximális élvezetért cserébe, indítson egy 0 perces trial accot :)

    De esetleg várj még megy egy-két véleményt.

    [ Szerkesztve ]

  • Viktor77

    titán

    válasz ldave #65320 üzenetére

    Van, Tanaan Jungle. A rare-ek 650-695-ös cuccokat dobhatnak, illetve ha csak pl. 650-es cuccot kapsz, akkor upgradelheted 695-re. Ezután valorral húzhatsz még rajta 10 szintet.
    Van még HFC RF, itt 675-től 685-ig esnek cuccok, illetve, ha van guilded akkor lemehetsz 5 fős Mythicbe (pug alacsony ilevellel nem fog levinni), itt 685-től 720-ig esnek cuccok (plusz a heirloom trinketek).

    Hopp, a legkönnyebbet kihagytam. Ashran orrvérzésig. Az elöző szezonos 700-as cucc honorért kivehető, durván 1 nap alatt fullos lehetsz, ezalatt megvan a küldi, meg a heti Conquest cap, a küldiért epic item jár, a capből meg vehetsz amit akarsz (710 ilevel).

    [ Szerkesztve ]

    Csinálni kell. Kész. Pont.

Új hozzászólás Aktív témák