Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Cathfaern #23158 üzenetére

    Abban az időben még nem nagyon használtam addonokat, bár emléxem valami olyan petfeederre ami teljesen automatice etette az állatot, meg a rebuffhoz nem kellett görgetni... :)
    A healer addon amit írtál szerintem azért túlzás lenne, ha benn maradhatott volna, mert non-skill végig lehetne tolni vele kb a raideket is (legalábbis ami a healer oldalt illeti)

    Valóban van abban is valami, hogy a loot kivesz AFKból, de ezt pl a kagylók szétszedésénél már megoldották, szóval nem egy nagy dolog, meg figyelembe véve a DE sebességét és a bagek max nagyságát, 1 percen belül végez az összes DE-vel kb, és mivel ott nincs posta - meg ugye interakciót követelne az is, így BG AFK-ra mondjuk egy percig lenne hatással (mennyivel jobb ennék a sok majom, aki beáll vmi zugba és 20mpként nyom egy billentyűt? :)

    A hülyebiztosság persze fontos, ezért szerintem az lenne a nyerő, ha egy ablakban pipa-pipa amit szét akarsz szedni, és 2 gomb, aztán hadd szóljon (mint kb a CTMailmod ahogy működik) - persze nem én vagyok a tervező, szóval asszem hiába találok ki ilyeneket :)

Új hozzászólás Aktív témák