Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz ollie #184087 üzenetére

    Én szépen lemaradok minden fekete piaci bohóckodásról, így legalább még csak a kísértés sincs meg, hogy jajj de jó lenne ha... ;] :N
    Egyre inkább eljutok odáig, ahol végleg szögre akasztom az egeret és a WOT-ot. Nagyon sajnálom, mert jó játék lehetne, ha nem lenne ennyire machinált az egész és mondjuk nem hozzám pakolná állandó jelleggel a nyomorék debil játékosokat, akikkel nem lehet nyerni, ha szét szakadsz akkor sem. Tegnapi napom úgy indult, hogy 4/4 bukó, miközben 5400 volt a WN8! :Y Mondjuk mivel épp volt időm és lehetőségem játszani, folytattam és a végére azért sikerült feltornászni 52%-ra a WR, de a WN8 sajnos vissza esett 2700 körülire. :U
    Botrányos csapatok voltak tegnap is. Így teljesen elmegy a kedvem a játéktól. :O
    Itt van ez a maraton is: azt sem néztem még meg, hogy egyáltalán meddig jutottam el benne, mert NEM érdekel! Ami biztos, hogy az egy lejátszott csata utáni dolgokat megkaptam, de hogy a következő szintekkel hol tartok, fogalmam nincs. :N Most még a héten jó lenne 47K sebzést összelőni a Cent AX-el hogy meg legyen a 200K, de nem biztos, hogy sikerülni fog.
    Azt lehet már tudni, hogy mi lesz a következő TOTT-ban?

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák