Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Highground

    aktív tag

    Valaki itt említette régebben hogy eladta az accját, és hogy az újat is lehet eladja majd ha "kipörgeti". Csak érdeklődés szintjén (egyenlőre): Mennyi egy aránylag "fullos" acc ára? Értem ezalatt, hogy kb. minden T6-7+-os tech tree hajó benne van, 19-es dedicated kapitányokkal. Január óta játszom a játékkal, aránylag kezdek belejönni mostanra. De összesen 800 meccsen vagyok túl úgy, hogy benne van 400 co-op. Kicsit elkezdtem osztani szorozni, jelenleg a tech tree-ben a Bismarck-nál tartok a legelőrébb, de még a F. Der Grose is kész szenvedés lesz megvenni/kifejleszteni. A Grose Kurfurst-öt már ki se próbálom számolni mennyi idő lenne. Jóformán csak hétvégén tudok játszani a játékkal. átlagosan hetente kb. 6-7 órát teszek bele max. jó esetben (ha hétvégén nincs dolgom) Ezért jutott eszembe, hogy sokan lehetnek akik meg már éveket játszottak a játékkal, tele van a portjuk, viszont már megunták/megutálták a játékot. Hátha van itt olyan aki értelmes áron el is adná. Egyáltalán mennyiért? :F Nyilván az se mindegy... :R

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

Új hozzászólás Aktív témák