Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz mezis #33952 üzenetére

    Na szóval, a firmware frissítés rendben volt, és miután a dd-wrt adminisztrációs felületére léptem magam mentem a szoftverfrissítésre, és betallóztam a tl-wr740nv4-webflash.bin fájlt.

    Ezután követtem az utasításokat, vagyis:

    Setup -> Basic Setup

    Local IP adresst átírtam 192.168.0.99-re ahogy mondtad (ezt miért erre kellett beírni? olyan címet kellett megadni ami nem ütközhet a fő router DHCP tartományába?)

    Gateway, és Local DNS helyére a fő router ip címét adtam meg azaz a 192.168.1.1 -et.
    Ezután a Save-re mentem

    Ezután már az új IP címen érhettem el a dd-wrt -t, vagyis a 192.168.0.99-en.

    ugyanitt a DHCP servert Disable-re tettem.

    Tovább követve az utasítást a Security - > Firewall menüben az SPI Firewallt Disable -re tettem

    ezután a Wireless -> Basic Settings-ben a Wireless Mode-t AP-ról meg kellett volna változtatnom a leírás szerint "Repeater Bridge" -re, de nekem nem volt ilyen opció, csak ilyenek és én a Client Bridge-re mentem

    A Wireless Network Name (SSID) -hez pedig a fő router nevét írtam be, majd a Save-re mentem

    Ezután az Add-ra mentem és az új Wireless Network Name (SSID) mezőben megadtam egy új nevet, ami nem egyezik a fő routerem nevével, majd Save.

    Na ezek után nem történt semmi, a hálózat neve pedig továbbra is dd-wrt maradt, csatlakozni lehet az eszközre, de net nincs rajta.

    Hol rontottam el? :)

    ***ja és az utolsó lépést kihagytam, mert nincs titkosítva a hálózat :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák