Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskekko

    tag

    Sziasztok!

    Előzmény: Adott egy TP-Link TL-WR841ND 300Mbps router 2 db 8dBi-s antennával, első körben vettem hozzá egy TP-Link TL-WN851ND 300Mbps pci adaptert a gépbe ennek 2 db 2 dBi-s antennája volt. A kártyával az volt a probléma hogy a gépem csak néha volt hajlandó felismerni hogy egyáltalán a gépben van ezen ritka alkalmakkor se tudtam semmilyen jelet fogni vele ezért visszavittem garanciába és visszakaptam az árát. Az tudni kell hogy a router a ház másik végében van egy vastag főfalon és 3 közfalon kell átküldenie a jelet. A laptopomon ennek ellenére jó jelerősséget mérek a szobám bármely pontján, kiderítettem hogy egy intel 5300agn adapter van benne dupla antennával.

    Van itthon elfekvőben egy TP-Link TL-WN551G 54Mbps pci adapterem 1db 2dBi-s antennával , ezt tökéletesen felismeri a gép minden bekapcsolásnál viszont nem tudok vele jelet fogni.

    Érdemes lenne hozzá venni egy asztalra helyezhető antennát vagy ha nem akkor miben gondolkodjak?

    "Az elitet csak az különbözteti meg az összes többitől, hogy bárki másnál jobb az alapokban."

Új hozzászólás Aktív témák