Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz kali #19950 üzenetére

    Típust meg nem mondom (nem én vagyok itthon a szaki) de szimpla 54Mbs b/g-s, viszont jobb fajta linksys router, két antennás, 15 körül volt (én mindig az árra emlékszem, az jobban megérint :DDD ). Két három notebook + telefon tökmindegy hol van a lakásban, átmegy 17-18mps jó pinggel, kb 8-al, míg asus 13 alá nem megy miközben fizikailag közelebb van a routerhez. Egyébként délelőtt pl 15mbs-öt is vitt pár percig, utána 12, most meg 8-at...meg olyan mint ha be-be röccenne, oldalaknál is van hogy gondolkodóba esik(pl index.hu), szerintem ez nem normális, kapcsolgattuk már a szabványt is, b/g/n-ről vissza b/g-re hogy szinkronban legyen routerhez, ugyanazt tudja. Megpróbálom kicserélni másra, csak félek az sem lesz jó. Keresgéltem a fórumban, úgy tűnik van hasonló baj a tp linkkel is, meg másokkal is. Nincs valami bevált típus? Ezt a kettőt nézegettem: netgear , tp link Nekem egyszerűen annyi a kívánság hogy olyan adaptert kapjak ami hozza azt amit bármely notebook wifije(acer aspire nem hinném hogy a legdrágább chipsetet kapja..), de ez lehet nem is olyan egyszerű :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák