Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz V@ns #867 üzenetére

    "ASUS Transformer Book T200"
    A T200-asról nem is tudtam, csak valamelyik nap botlottam bele véletlenül. Első felhördülésem az volt, hogy nem kevés a 11.5"-ra az 1366-os felbontás? De komolyabban nem tudtam megnézni, így nem ítélkeznék fölötte látatlanban. Mert főként olvasgatnék rajta (weboldalakat, híreket, satöbbit), és a mostani droidos táblám, 10"-ban 1920x1200 felbontása nagyon jó ebből a szempontból.
    Viszont, ami csalódás volt, az a Lenovo Miix2 10-es. Kézbefogtam, és az első az volt, hogy feljebb tekertem volna a fényerőt. De nem lehet, maxon volt, és úgy is sötétnek, tompának tűnt rajta a kép. A FullHD felbontása jó lett volna, de így, ekkora fényerővel (saccperkábé a Lenovo S750 telefonom 25%-os fényerőn világosabb képet ad) ez így nem nyerő, sajnos :(
    Transformer T100-nak meg közben lement az ára 1 év alatt. Tavaly a húgomnak azt vettem karácsonyra, akkor 120 volt, most 100-ért láttam a 64 gigásat a Mediamarktban.
    Másik dolog a szoftverek. Tavaly a T100 egyik nagyonnagy előnye az volt, hogy adják hozzá az Office-t. Nem az Office365-öt, ami csak 1 éves bérlet, utána kuka, hanem a "rendes" office-t. Nem tudom, még mindíg jár-e hozzá? És a többi windowsos tablethez?

    "Kapásból nettó 700 dollárral érdemes számolni,"
    Tegyük hozzá, hogy Európában ez azt jelenti, hogy bruttó 700euró körül van. Többször szó volt róla, becsapós a dollár ár, mert az szinte kivétel nélkül nettóban adják meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák