Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blackmajesty

    aktív tag

    válasz crey #9832 üzenetére

    A gin-tonic vagy a gin-lime jöhet, de tisztán nem bírnám meginni. :)

    gzbotii: Ouzot em szeretem, pedig kóstoltam pár félét belőle. Az ánizst sem szeretem különösebben, az absinthe-ot is csak magáért a "rituáléért", ahogy inni kell. A tequilát szintén csak a azért szeretem, amúgy az íze ezeknek nem nekem való. De ha már ennyire belemélyedtem h milyen töményt nem szeretek, akkor egyszerűbb lenne leírni, h mit szeretek, mert az a lista rövidebb. Szóval főleg a becherovkát szeretem. De mostanában nem igazán szeretek töményezni, inkább csak sörözök, vagy ha olyan helyen járok (pl.: Villány), akkor természetesen borozok. De kb tavaly nyáron vetettem véget egy másfél éves alkoholmentes időszaknak. Rám fért, jó volt, és azóta nagyon nem mindegy, hogy mit iszok, és mennyit, szóval csak minőségi cuccokat, és csak óvatosan. Sajna ez az a terület, ahol megérzem, hogy lassan 30 leszek, nem pedig 20 vagyok. Nagyon szenvedősek a másnapok, szóval csak óvatosan.

    Görögben pedig három helyen is nyaraltam már: Sarti (1995), Leptokaria (2001), Vrasna (2008). Mindegyik hely nagyon tetszett.

Új hozzászólás Aktív témák