Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz szőr Artúr #50582 üzenetére

    Gázos vagy nem, attól még tény.
    És mert a géped gyártója nem ír megfelelő drivereket, attól még nem a win10-ben van a hiba. Még ha számodra - meg sokak számára - úgy is jön le. Persze nekem sem tetszene ha ilyen gondok lennének. Sőt, lehet hogy én is a wint szidnám. :) (Ja, lehet hogy mégsem, hisz rengeteg különféle gépen működik megfelelően, tehát tud úgy is. ;) Ha ilyen hibák vannak, az - egyre inkább biztos vagyok benne - driver hiba szinte mindig)

    ui: Pl. tegnap azzal játszottam az egyik laposon (hp8440p) hogy az eszközkezelőben végigmentem mindenen hogy van-e vmihez frissítés. Persze kb. semmihez. De mondom ez így nekem nem tetszik hogy a legtöbb dologhoz a win által feltett, 2006-osnak mutatott dátumú illesztők vannak csak (pedig működik minden :D ) Kis guglizás, máris találtam újabbakat. Természetesen ezt sem install next, next módszerrel raktam fel, hanem minden kitömörítettem egy mappába, majd újra eszközkezelő, frissítés saját helyről, és mentek is fel szépen az újabb driverek. (Az összes gépemen/gépünkön frissítve vannak ilyen vagy hasonló módszerekkel főleg a chipsetes meg a vidkaris driverek... nincs is semmi gond sehol.)

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák