Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz Sub-ZeRo #13447 üzenetére

    Olvasd el amit vlevi leírt, annyival egészíteném ki, hogy nyilván HW-csere (alaplap) miatt nem megy az a megoldás, hogy egy belőtt friss rendszer mentését visszatöltöm a C-re, mivel a jelenlegi is gyakorlatilag az volt (3 hónapos rendszer, és nem szoktam össze-vissza telepíteni/törölni) és mégis megfektette a HW-csere.

    Mindez történt úgy, hogy azonos csipszet, azonos gyártó, szinte azonos alaplap (mATX-ről mITX-es verzióra cserélve)

    Arra gondoltam, hogy eszközkezelőből kigyomlálom a s-ata, HID, USB eszközöket hátha újraindítás után újra bekéri és akkor már az új laphoz adott all-in-one driverből megetetem vele ezeket. Ami viszont gond, hogy az ATI Catalyst logós telepítő ami felrakná ezeket hibával leáll (nem tudta futtatni a komponensek érzékelését végző alkalmazását) :O

    Kérdés: Van egy K10STAT-ra vonatkozó "házirendem" (minden boot után automatikusan elindul a megadott értékekkel) ezt ki tudom valahogy kapcsolni?

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák