Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • instantwater

    addikt

    válasz sipi25 #613 üzenetére

    Természetesen gondolkodom multiuseres dellmont fejésen. :-D
    Sőt extra funkciókon pl hogy mindent láss amit egy dellmont fiókban kell, de ne kelljen mindegyikre belépned, és egy klikkel tudj váltani.
    Kérdés, hogy ezt mennyire fogja szeretni a dellmont...
    Mert a login form kicsit körbe van aknázva mindenféle ál-login formokkal meg sha kódolással.
    Ezen már átjutottam.
    Már csak az a baj, hogy elég egy-két hibás belépési próbálkozás, és máris arra az ip re mindenkinek captchát dob.
    Erre is van megoldás.
    Csak nem szeretném, hogy ez miatt sorra vágják ki az usereket, bár nem tudom mennyire veszik ezt szigorúan. Persze befakelek egy Google chrome user agentet, meg megoldom a login okosságukat is, és még a captchát is megoldom, de látható lesz hogy egy ip ről tucatnyi user loginol... vagy nem gáz? Végülis egy nat mögött lehet egy egész falu... de az ip egy vps szolgáltatóé, tehát nem hiszik el a falu sztorit :-D

    Köszönöm a kávét.

    Van ötletem mi lesz a kávékból. Még több vps, domain (ötletek jöhetnek pmben)...

  • fujifilm1

    senior tag

    válasz sipi25 #613 üzenetére

    #Instant Viz.

    Szerintem az egyik legnagyobb prioritású fejlesztési kérés - persze ismét szerintem :) -
    az a multiuser lesz, külön BC accountokkal.
    Itt a lényeg hogy egy vasat használ több ember, de teljesen külön accountokkal.
    (Ezt már én is kértem. )

    Tudom hogy millio otleted van és kapod a kéréseket is. :)
    Emiatt kérdezem, hogy ez hol áll Nálad a prioritási sorban?
    Elől vagy hátul? :)

    Ha nagyon le vagy terhelve és sokára lesz szép megoldás,
    akkor szerinted az jó ideiglenes megoldás lehet hogy egy vason futtatom párhuzamosan Chroot Debian alol is egy másik asterisket? (más BC/FVD/Neo accounttal)
    Vagy az össze fog akadni?
    Nekem elég ha két külön felhasználó csoport van. (1.) Én és a 2.) a négy fiam. :) Később lehet a tesom a 3. és még később a távolabbi családtagok....)

    Mit gondolsz?

    Köszönöm
    Robi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák