Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Omli85

    őstag

    válasz ViZion #39901 üzenetére

    Nekem a legnagyobb gondom jelenleg a szoba elfűtése :D a hardverek most már hűvösek ellenben a hőt a radik a szobában adják le ebből kifolyólag viszont a szobát ugyanúgy befűti a gép hosszútávon és ha a hardverek nem is én azért izzadok a gép előtt :DDD. Megoldás mindenképp az lenne ha a radikat kitenném a szobán kívülre, csak hát itt jön a bökkenő padlástér nyáron nem játszik mert ott van 1000+1 fok :D ha ablakon kívülre teszem ott megint csak nagyrészt süti a nap kb délutánig ergo inkább melegítene mintsem hűtene.

    A több folyadék tuti körülményesebb megoldás és tuti nem lenne praktikus nekem is határeset a jelenlegi megoldás és mint írtam nem a hűtési kapacitással van bajom hanem, hogy a szobát nem tudom hűteni :/.

    Legújabb nagyon elvetemült ötletem a hétvégén az volt, hogy beledobom a radikat a szabadtéri medencébe :D
    7000L vizet csak nem fűtene el ... így a szoba is hűvös maradna és a medence is fűtve lenne :)) .
    Igazából nem lenne kivitelezhetetlen a dolog és szintkülönbség se vészes a DDC szerintem elbírna vele de ez még nekem is túl "merész" megoldás...

    (#39900) proci985 : Sanszos, hogy a hőcsöves megoldások gyorsabban vezetik el a hőt az adott felületről mint pl egy vizesblokk ebből adódhat a kisebb különbség. Legalábbis én a saját logikám alapján valami ilyesmire tippelnék :D

    [ Szerkesztve ]

    ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Új hozzászólás Aktív témák