Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz MrPetya19 #12568 üzenetére

    Utána olvasás.pl. Itt a vízhűtéses topic, itt segítenek a kollégák, vagy ott a google, az is megmondja a választ...

    (#12569) Weareus: Naja. Ha olyan a kezdő, hogy utána olvas a dolgoknak, akkor számít rá. Ha nem olvas utána, akkor könnyen megvan a baj.

    Én is mikor megvettem nagy naívan, mit sem sejtve a Reserator XT-t egy PH!-s tagtól, aki mellesleg egy megbízható, sok pirossal rendelkező úriember volt, mondta, hogy hagyjuk benne a hűtő folyadékot, most lett beletöltve. De csak mondtam neki, hogy basszus 140 km-t utazok az XT-vel, elég nekem a 10-12 kilot cipelni, nem még a benne lévő folyadékot. De mondta, hogy jó cucc van benne, nem lesz vele gond. Na hazavittem, rá pár napra gondok voltak vele. Olyan trutyis volt a víz, hogy azt el nem lehet mondani! Zöldes/barnás kékes volt a víz, benne zöldes-barnás algával. pfff emlékszem: majdnem köptem olyat, hogy kiszakadt volna az ablakomon lévő szúnyogháló! :DDD Nade a régi "szép" idők... Sok mindent lehet a topicból tanulni, de legjobban a saját hibáiból/kárán tanul az ember! Ugyanis amint mondottad előttem: mindenkinek más rendszere van...

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák