Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz tylerddd #5410 üzenetére

    A márkát nem ismerem, de furcsa hogy ennyire drága eszköznél ennyi aljzattal csak 1,5 mm2 keresztmetszetű kábellel szerelik. Persze értem hogy rengeteg az egyébként lepkefing mennyiséggel terhelő eszköz, csak akkor is ez nem egy 3 aljzatos kis hosszzabbító.
    Én biztos ami biztos alapon inkább 2 db 6-ossal oldanám meg, pláne hogy abból kapni olyat ami egyrészről negyed ennyibe kerül, másrészről egyenként kapcsolhatóak az aljzatok.
    A két külön hosszabbítónak az az oka, hogy azért ezeknél Murphy nem alszik, simán el tudnak romlani. Havernál az APC túlfesz levezetős hosszabbítója szaródott el, nem mint túlfesz levezető, hanem mint elektromos hosszabbító, aztán utána olvastam hogy típushiba. :D
    Ha kettő van simán át tugod a másikba, egyébként meg lazán összeragaszthatod hogy 1 egységnek nézzen ki. :D

    Pl én a PC-nél 2 ilyet használok az eltérő prioritású rendszerek (értsd szünetmentes és nem szünetmentes) ellátására [link] Csak utána kell nézni hol olcsóbb, mert ennél én tuti olcsóbban szereztem be. Ez is csak másfeles kábellel van szerelve egyébként, ami hivatalosan levegőben megfelel,
    A "túlfeszültség" védelem ebben az árkategóriában vicc, nem jelent semmit. :D

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák