Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz Tuninger #31397 üzenetére

    "egy hátránya van: ha jön belőle 50 forint, egyből indokoltnak érzed 100 forintot beletolni felszerelésbe, és úgy jársz mint Vond"

    A mondat felénél már nyomtam a válasz gombot, erre látom, hogy bele is kerültem. :DDD :DDD :DDD

    vagyis ha jó pénz, ha nem 2 kilóért a 3 nap állványozást, az a nehéz hogy te vidd el és ne más

    Ez szintúgy igaz. Ezzel szívok én is kb. a legtöbbet. Szinte mindig van valami észér jóskapista, aki két kifliért megcsinálja az épp aktuális melót. Hiába tudok én ezerszer jobb minőséget, a megrendelők többsége még mindig az árra a legérzékenyebb. :((( Így árasztja el a világot az egyre szarabb minőségű fotós, videós produktum. :(

    Ezért aztán mostanában már én is inkább arra mentem rá, hogy minél több mindent meg tudjak oldani. Így nagyobb eséllyel potyognak ki az ilyen, heverésző 8 órás munka mellett unalomból szarérhugyér mindent is bevállaló, minőséget, alázatot hírből sem ismerő, felszereléséhez sem értő kóklerek.

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

  • hibavissza

    veterán

    válasz Tuninger #31397 üzenetére

    és emberileg is fejlődnél

    Szerintem nem nehéz munkát szerezni, ha értesz hozzá. Ez is egy szakma, tanulni, majd csinálni kell. A kommunikáció egy része. Persze nem mindenki alkalmas rá emberileg. Fészbúk népével szót érteni....ez az érzék magában hordozza egy fajta kulturális örökség és emberi tulajdonság pikáns keverékét. Nem gondolom, hogy erre "fejlődni" kell. Ezt vagy "hozod" magaddal vagy nem fog menni igazán jól. Legtöbb ember hamar kiég ebben a munkakörben. Ez a nehezebbik része ennek a szakmának. Sok kollégámon láttam már. Nem csinálnám szívesen és nincs is hozzá "érzékem".

    Nem fér bele az életembe még egy szakma kimaxolása. Ismerem magam. Amit időnként bevállalok az is túlterhel, miközben több évvel ezelőtti családi videókat sem piszkáltam meg idő hiányában. Nem tudom te hogy bírod család és főállás mellett. Én maradok a fotelszakértésnél.

    Vond kezd nem jó példa lenni. Ő már rég elhagyta a vannabe szintet. Tudásban réges rég, felszerelésben pedig mostanában. Kuckaman videójában az volt érdekes, hogy a kosáredzést iskolai tornateremben kb. 3-4 millióval filmezte. Ezért kérdeztem, hogy elindult az aranyeső? Sokkkal szolídab felszereléssel is meg lehetett volna oldani. Vagy ez valami teszt volt és nem az övé volt mind a két felszerelés? Nekem nem úgy tűnt a kiépítés és mozdulatok alapján. Meg egyáltalán. Mindenki R6-tal és L-es obikkal szaladgál és ha ránézel a portfólióra...meh. Ennyi csak.

Új hozzászólás Aktív témák