Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RedCactus

    senior tag

    Egy hét után megérkezett a spanyol raktárból rendelt Edifier TWS200-om. Tronsmart Spunky Beat-em is van, amivel tökéletesen elégedett vagyok, de egyik nagy előnye egyben a hátránya is. Ugyanis ha becuppantom a fülembe, megszűnik a külvilág. Semmit nem hallok a környezetemből és ha leállítom a zenét akkor is csak halkan és elmosódva jön át a beszédhang. Tehát gyakran ki kell venni, ha olyan helyen használnám, ahol bármikor kommunikálni vagy figyelni kell a környezetre. Erre kerestem valamit és meg is találtam. Onyx Ace volt először a kiszemelt, de fel sem adták a rendelésem, ezért 3 hét után visszakértem a pénzt és megrendeltem a TWS200-ast. Mivel félig nyitott, nem voltak túl nagy elvárásaim a zenelejátszási képességeit illetően, de meglepően jól szól. Magas, közép és basszus is van ráadásul szépen harmonizálnak is egymással. Zenehallgatásra, filmnézésre és telefonálásra is nagyon jól használható, ráadásul hallom közben a környezeti zajokat, ha megállítom a lejátszást, gond nélkül lehet beszélgetni, nem kell kikapni a fülemből mint a Spunkynál. Mikrofonja is tisztább, érthetőbb hangot közvetít és a külső zajokra is immunisabb mint a Spunky. Nem tapasztaltam szakadozást, recsegést, hangcsúszást. Nem kell a gumiharangokkal sem kísérletezni, mert ugye az nincs mégis biztonsággal áll a fülben, nincs olyan érzésem, hogy bármikor kieshet. Tokja is jóval kisebb, könnyen zsebrevágható. Persze van ami nem annyira sikerült. A kezelőszerve csak stop/play funkciót ismer és elég nehéz eltalálni a helyét és az ütemét. (kétszer kell gyorsan megütögetni).
    Mindent összevetve kellemes csalódás, azt hiszem sokáig maradni fog.

Új hozzászólás Aktív témák