Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RpPRO

    őstag

    válasz helkis #3901 üzenetére

    Joszandekbol raszantal az eletedbol fel orat, h ezt leird neki? :DDD

    Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

  • Hybryd

    tag

    válasz helkis #3901 üzenetére

    Jó, azért nem kell rögtön a torkomnak ugorni :R
    Nem akarok flame háborút nyitni, de annyit hadd tegyek hozzá, hogy
    Úgy két hónapja itt a beárazós topicban 50-re taksálták a gépet, és mivel a beárazásnak ált. az a lényege, hogy a hiénák mondanak egy alja árat, gondoltam annál többet ér, tehát a 60 normális + akkor ott a moncsi még pluszban.
    Ha már az alja árnál tartunk: aki ötezret mond egy tényleg újszerű monitorra, nos az nekem is hozhat öt ilyent ebben az árban. Nem tudja a 100HZ-et, ez igaz, de a 85-öt asszem igen, aki meg a különbségen fennakad, az vegyen egy vadiúj EIZO-t ;)

    A hütyütyü, blablabla, front usb, modem dolgok természetesen nem azért vannak odaírva, hogy megötszörözzék a konfig értékét (ezért is áll fel a szőr a hátamon ha darabonként áraznak be konfigokat), hanem mert marha hasznos dolgok -na jó, a hütyütyü annyira nem- és van aki nem tud meglenni nélkülük.

    Egyébként az általad ajánlott konfig nem rossz ár-érték arányú, de
    - Samsung vinyó brrr :DDD LG DVD - sok erőt-egészséget annak, aki ilyet bevállal
    - valószínűleg nem a veszprémi sarki boltban érvényes, raktárról azonnal elérhető cuccok árai szerepelnek benne
    - elegánsan kihagytad a belőle a monitort, házat-tápot, a beviteli eszközöket - még CRT-vel is min 95-re jön ki, az integrált VGA mellett (amit azért sz.rrá ver a 9600XT, persze az X2 meg a 2400+-t veri sz@rrá, de azért az ''egy generációval régebbi'' játékok -Q4, NFS MW- ezen is mennek normálisan).
    7300GT-vel egyértelműen a te konfigod a gyorsabb, de vedd észre, hogy ekkor már több mint 50E Ft a differencia az én konfigom javára - még jó, hogy nem az lesz a combosabb...
    Szóval ugyanazt a kiépítettséget hasonlítsuk már össze, ha annyira objektívek akarunk lenni. Thx :R


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák