Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anfänger

    őstag

    válasz Miklós315 #23700 üzenetére

    Torben nincs az egyház ellen,ezt hangsúlyozza is.
    Mindent ki lehet forgatni,de aki megnézi a videókat,az rájön,hogy mindent alátámaszt Igékkel.
    Egyébként van összehasonlítási alapja,hiszen ő maga is pap volt az egyházban.
    Tudja,miről beszél.
    De mindenki döntsön saját maga,hogy elég neki az,hogy a templomba jár,vagy lehet- e ennél több is,amit Isten tenni tud rajtunk keresztül.
    Nekem már fiatalkoromban feltűnt az,hogy a templomban a pap által elmondott dolgokból nem kerül közelebb az ember Istenhez és nem ismeri meg őt olyannak ,amilyen.
    Csak meg kell nézni a saját életünket.
    Több nem kell!
    Csináljuk,amit Jézus mondott,vagy kifogásokat keresünk?
    Minden kifogás és minden" de" szócskával csak kibújni akarunk Jézus parancsolata alól. És a megszokott,kényelmes,nyugis kis életünket akarjuk tovább éldegélni,abban bízva,hogy ha vasárnaponként templomba járunk,akkor örök életet kapunk az Istentől. Így is fel lehet fogni. Mindenkinek a saját döntése ez. Szabad akarat van. Az Úr,a mennyei Apánk áldjon meg mindenkit!

    Ejha,sikerült találni ellene az interneten valamit,amit az irigyei írtak róla? :DDD
    Ez tették Jézus ellen is,emlékezzünk csak vissza.
    Szerinted ellened nem írnának ilyet az irigyeid,ha Isten munkáját vélnék felfedezni az életedben?
    Ezt a legkönnyebb,támadni. Megkeresni valamit,amit ellene írtak.
    Én erre csak azt mondom,hogy dicsőség Istennek az Ő munkájáért.
    Egyébként Torben elmondta videóban,hogy üldöztetés alatt vannak Dániában de ez érthető is. Ezt megmondta Jézus is.

    Máté 24: 9 Akkor majd letartóztatnak titeket, és átadnak azoknak, akik megkínoznak, sőt meg is ölnek benneteket. Minden nép gyűlölni fog titeket amiatt, hogy az én nevemet viselitek. 10 Akkor sokan megtagadják a hitüket, elfordulnak tőlem, és elárulják, sőt gyűlölni fogják egymást.

    Majd ezek után,azok,akiknek nincs élő kapcsolatuk Jézussal,azok lesznek az elsők akik az igazakat elárulják és maguk elvesznek.Mert nem fogják bírni a nyomást. Nem lesz bizodalmuk és örökös reményük az Úrban.

    [ Szerkesztve ]

    Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

Új hozzászólás Aktív témák