Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zitrone88

    aktív tag

    válasz ggaben1 #2657 üzenetére

    Hát, nem vagyunk egyformák, az tény, és igen, elhiszem, hogy bosszantó, engem is bosszantana, de a tinydealen vettem én is, le van írva, hogy fél év gari, ez olyan dolog, amit az ember vásárlás előtt kellene, hogy figyeljen. (Nem elítélésből mondom, én sem figyeltem, mert egyszer nem kapcsolt be a telefon, annyira lemerült, én meg azt hittem baja van, és akkor láttam, hogy csak fél év, azóta viszont ennyivel is alaposabban vásárolok, de, ha fél év, akkor fél év sajnos.. Viszont olcsóbb is volt, mint máshol)
    A szerelés meg valóban kényesebb kérdés, a levegőbe beszélni nem szeretnék, sajnos nem tudom, mennyiért szerelné be egy hozzáértő, vagy akár szervizes, ha viszel neki egy kijelzőt, meg a telefont, de első gondolatom az, hogy még úgy is megérheti. Kicsit valóban más a hozzáállásunk, mert én alacsonyabb elvásárosak támasztok egy kínai telefon és szolgáltatásai felé, mint te, ha nem is sokkal, de pont a vékony határ választ el minket ezek szerint, mégis arra buzdítanálak, mielőtt lemondanál róla, kérdezz rá egykét szervizben, az még nem kerül semmibe, hogy mi a munkadíj! A másik lehetőség, hogy eladod, kiemelve a hirdetésben, hogy olcsón javítható ügyes kezek által, így meg lehet közelíteni egy hibátlan telefon árát vele valamennyire, és akkor annyival kevesebbe kerül a Power 2, ha mégsem mondasz le a márkáról :D De hozzáteszem, a fél év gari nem márka kérdése, hanem forgalmazóé, a meghibásodás meg kivédhetetlen, nem hiszem, hogy létezik típushibák nélküli kínai telefon, ez benne van az alacsony árban, mint extra :D
    Mindenesetre tényleg sajnálom, hogy így jártál, ha én már túl lennék ezen a hibán és javításán, sikerrel, felajánlanám, hogy megcsinálom neked, de első próbálkozásnak nem merném.

    Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

Új hozzászólás Aktív témák