Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lami66

    őstag

    válasz janeszgol #1 üzenetére

    Csak, hogy ne legyen off: vegyetek használtájfónt... de
    nem szolgáltatónál kell venni telefont, pláne nem tarifacsomag mellé. Abban nemcsak a szolgáltatás ára van benne, hanem a telefon ára is. Ha már a szolgátató magyarsága a problémád, a Yettelben 25% a magyar tulajdon. Én 20 év után akkor hagytam ott őket, amikor még semmi magyar részesedés nem volt benne. Szarok voltak előtte is. Nem véletlen, hogy az egyetlen hazai szolgáltató, amit adnak-vesznek amióta megvan....
    Visszatérve a magyarságra: egy 100%-ig magyar tulajdonú mobilszolgáltató, a Netfone hűség nélkül 8800 Ft-ért ad korlátlan dumát és 100 giga netet (10 hónap hűséggel ugyanez 7600 Ft.) Hozzáteszem, hogy a nagyonmagentás nagyonkedvezményes Telekomos csomagomban levő korlátlan duma korlátlan net mobilcsomagom kétéves hűséggel többe kerül mint a Netfone hasonló csomagja mindenféle kötődés és felesleges plusz szolgáltatás nélkül.

    [ Szerkesztve ]

  • Lami66

    őstag

    válasz LosBlancosRM #18 üzenetére

    A Yettelről nem tudok nyilatkozni. Az elődeiről viszont igen. Nem technikai értelemben volt szar, hanem üzletileg. A Pannon idején még voltak szerethető, ügyfélmegtartó húzásaik, valóban komoly kedvezményeket adtak. Aztán ez szép lassan elfogyott.a totál nullára a Telenor idején. Volt olyan, hogy tizenakárhány éves előfizetéssel kevesebb kedvezményt kaptam, mintha új belépő lettem volna Mondtam is az ügyintézőnek, hogy nézze maguknál ezt kapja egy ügyfél aki 10+ éve előfizető több telefonnal is? Ha ott helyben felmondom az előfizetést, átülök a másik ügyintézőhöz és azt mondom szeretnék önöknél előfizető lenni olcsóbb (nem pár hónapig, hanem tartósan) lett volna ugyanaz a tarifacsomag. Az ügyintéző nem tudott erre mit mondani. Az áraik is rosszabbak voltak mint a Telekomé. Amikor megkötöttem a Magenta szerződést, több kedvezményt kaptam mint a Telenornál 6-8 év alatt összesen. Ráadásul a Telenornak mindegy volt, hogy 1 előfizetésem van, vagy 3. A 3 előfizetés háromszor annyiba került mint az 1. Semmi kedvezmény a több előfizetésre (ja, volt családi csomag.....) Amikor a Magentába regisztráltam be a telefonszámokat a harmadik mobilszám után minden előfizetésem mobilnet tarifája automatikusan csökkent 6800 Ft-ról 4600 Ft-ra telefononként. És a végén kaptam 120 ezer Ft készülékvásárlási kedvezményt is A Telenornál 20 éves előfizetöként volt 10 ezer Ft. (nem elírás) beváltható kedvezményem ha veszek 1 db telefont az előfizetések mellé. De ha a 3 előfizetés mellé 3 telefont akartam volna venni akkor csak az egyik telefonra érvényes a minusz 10 ezer.

Új hozzászólás Aktív témák