Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Sziasztok!
    Lenne egy elég nagy problémám.Bevezették nálunk a digitális tv-t( a szolgáltató a T-kábel)Még csak egy set top box van azt bevittük az egyik szobába.ott rendesen működik is a dolog(bár van pár apró probléma ezekről is mindjárt írok).A többi szobában ahogy kell jön továbbra is az analóg adás.Próbaképpen átvittük az én szobámba a boxot hogy ott is kipróbáljuk, de nálam nem működik.tudni kell hogy az én szobámban elég rossz a minősége az adásnak ezért is akarok én is váltani.a set top box "adása" gyönyörűen bejön tehát nem a TV-vel és nem a set top box kábelével ban a gond.átvittem a tvmet és a kábelemet is ami a falból kijövő kábelre csatlakozik a másik szobába ahol ment a dolog, és láss csodát tökéletesen működik.Nekem azt ajánlották vegyek egy erősítőt mert annyira gyenge a jel(tényleg borzalmas az adás)hogy ezért nem működik. és lehet is benne valami mert amikor aztán visszaszereltük az egész cuccot akkor azon a tv-n és kábelen ahol eddig tökéletesen ment a dolog ott is akadozott az adás néha itt is kiírta amít nálam egyfolytában hogy ellenőrizzem a csatlakozókat.aztán egy kis finomítgatás buherálás után beállt és jó lett.
    Kérdésem hogy segít-e a problémán ha veszek egy ilyen erősítöt?A rendszer amúgy úgy néz ki hogy bejön az utcáról ugye a jel és 2 felé van osztva:az egyik szálon megy 2 szobába a jel a másikon meg bemegy egy másik elosztóba ami szétviszi 4 tvre a jelet.nálam kell a leghosszabb kábel ezért nálam a legrosszabb a jel is.szóval pontosan hova tegyem be az erősítőt és milyet vegyek?

Új hozzászólás Aktív témák